Czy w Polsce są jakiekolwiek problemy z umówieniem wizyty u stomatologa? Czy możemy narzekać na niedobór fachowców i to, że polscy pacjenci nie mają do kogo zwrócić się o pomoc, jeśli rozbolą ich zęby? Otóż nie. Wynika to w dużej mierze z tego, że sfera usług dentystycznych została po 1989 roku poddana procesom prywatyzacyjnym. Owszem, istnieją publiczne zakłady i przychodnie, gdzie swoje usługi świadczą dentyści. Wiele prywatnych gabinetów ma również podpisane kontrakty z Narodowym Funduszem Zdrowia. Co do zasady jednak, stomatologia nad Wisłą ma prywatny charakter.

Gabinetów, w których możemy leczyć zęby jest mnóstwo. Czasami nawet w niedużych miejscowościach działają dwa lub trzy – i generalnie mogą liczyć na spore zainteresowanie pacjentów. Konkurencja pomiędzy specjalistami wymusza na nich rywalizację cenową, więc jeśli trochę poszukamy, jesteśmy w stanie znaleźć fachowca, który tę samą usługę wyceni wyraźnie taniej aniżeli kolega z innego gabinetu. Oprócz tego miejmy na uwadze fakt, że prywatne i nowoczesne punkty leczenia zębów oferują ponadprzeciętnie wysoki standard w porównaniu z państwową służbą zdrowia.

Nowoczesny sprzęt, najnowsze preparaty i wiedza zgodna z obowiązującymi w świecie trendami – aktualnie to norma, jeśli chodzi o stomatologię w Polsce. Mamy dzięki temu pewność, że fachowcy, w których ręce się oddamy będą w stanie zapewnić nam najwyższy poziom opieki, a nasze uzębienie zostanie przywrócone do idealnego stanu. Bez problemu znajdziemy gabinety, gdzie lekarze realizują usługi w zakresie protetyki, pedodoncji, endodoncji czy ortodoncji.

przy zakupie Ultiva 2mg innego produktu gratis Każda mama powinna wiedzieć jak można zarazić się ospą i jak się jej wystrzegać